Kontakt

Filia

Warszawa

Filia

Rzeszów

Filia

Zamość

Kraków

Główna siedziba firmy Sambud-2

Dyrektor Generalny

Krzysztof Kuklicz

Dyrektor Generalny

Krzysztof Kuklicz – Dyrektor Generalny Sambud-2

Z branżą stalową związany od prawie 20 lat. Specjalizuje się w tworzeniu okresowych planów rozwoju firmy oraz we wdrażaniu skutecznych strategii sprzedażowych. Posiada 10-letnie doświadczenie managerskie. Na co dzień podejmuję decyzje o kluczowym znaczeniu dla firmy (dotyczące inwestycji oraz relacji z klientami firmy, biznesem i instytucjami). Posiada wiedzę z zakresu finansów, sprzedaży i marketingu. Odpowiada m.in. za planowanie i monitorowanie podległych obszarów, opracowuje i realizuje plany inwestycyjne. Dyrektor Generalny zajmuje się współpracą z organizacjami branżowymi i jednostkami samorządu terytorialnego w zakresie promocji projektów biznesowych, głównie w obszarze innowacji. Prowadzi negocjacje biznesowe oraz reprezentuje firmę podczas najważniejszych wydarzeń biznesowych i branżowych oraz w trakcie targów. Ukończył studia pedagogiczne. Był odpowiedzialny za wdrożenie systemu SAP Business One, za które firma otrzymała prestiżową nagrodę Innovation Award 2017 SAP Executive Forum – Digital Business Warsaw 2017, organizację jubileuszu 25-lecia firmy oraz zrealizowanie planów inwestycyjnych m.in. budowę nowej hali magazynowej.

Dział Handlowy

Wojciech Barczyk

Dyrektor handlowy

Pan Wojciech Barczyk Dyrektor Sprzedaży. Wcześniej m.in. kierował rozwojem sprzedaży oraz rynku usług w międzynarodowych korporacjach z branży przetwórstwa stali i aluminium. Ma duże doświadczenie we współpracy z siecią dystrybucji stali. Aktywnie współpracował z działem planowania produkcji, co istotnie wpływa na bardzo dobre zrozumienie wpływu zamówień klientów na wydajność. Jest absolwentem Politechniki Śląskiej.

Marcin Nowak

Marcin Nowak

Zastępca Dyrektora Handlowego | Handlowiec
Roman Burzyński

Roman Burzyński

Kierownik Działu Handlowego | Handlowiec

Dział Zaopatrzenia

Kazimierz Juszczyk

Dyrektor Zaopatrzenia

Kazimierz Juszczyk Dyrektor Zaopatrzenia. Od kilkunastu  lat związany z firmą Sambud-2. Posiada wieloletnie doświadczenie w kierowaniu działami sprzedaży i zakupów. Aktywnie uczestniczy w pracach firm powiązanych kapitałowo z Sambud-2. Absolwent  Akademii Górniczo-Hutniczej i UE w Krakowie.

Dawid Kozacz

Dawid Kozacz

Zastępca Dyrektora Zaopatrzenia
Konrad Król

Konrad Król

Specjalista ds. zaopatrzenia

Dział Techniczny

Mariusz Szymański

Dyrektor Techniczny

Pan Mariusz Szymański, obejmuje stanowisko Dyrektora Technicznego. Odpowiadał m.in. za współtworzenie projektów inwestycyjnych, doskonalenie procesów produkcji, magazynu, jakości w branży stalowej oraz budowlanej. Uczestniczył we wdrażaniu ISO 9001 oraz TS. Uczestniczył w szkoleniach FMEA, SMED, 5S, SPC oraz Toyota Session. Współpracował  z centrami przetwórstwa stali we Francji oraz w Niemczech. Uczestniczył w certyfikacji firm z branży kolejowej, samochodowej i AGD. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Krakowskiej Szkoły Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Maciej Baran

Kierownik Produkcji

Produkcja

Pan Maciej Baran to nowy Kierownik Produkcji. Odpowiadał za nadzór nad działem planowania produkcji ze szczególnym uwzględnieniem pracy nad zapewnieniem maksymalnej produktywności przy realizacji zleceń działu handlowego. Uczestniczył w warsztatach 5S
i SMED. Odbył szkolenia FMEA, MSA, APQP oraz SPC. Jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej.

Łukasz Bawół

Kierownik Kontroli Jakości

Kontrola Jakości

Pan Łukasz Bawół, kierownik działu kontroli jakości. Na niego również czeka w naszej firmie wiele wyzwań. Odpowiadał między innymi za nadzór produkcyjny kształtowników stalowych zimnowalcowanych, arkuszy, barier drogowych. Również przeprowadzał badania wytrzymałościowe materiałów w toku produkcyjnym. Prowadził auditu wewnętrzne systemu zarzadzania jakością ISO 9001 i ISO 14001. Jest absolwentem Politechniki Krakowskiej.

Mariusz Uziębło

Kierownik działu Logistyki i Magazynu

Dział Logistyki i Magazynu

Pan Mariusz Uziębło, kierownik działu Magazynu i Logistyki. Był odpowiedzialny m.in. za nadzór nad prowadzeniem gospodarki magazynowej oraz za planowanie produkcji. Wprowadzał system inwentaryzacji  elektronicznej. Ma doświadczenie we wdrażaniu ISO 9001 i TS. Uczestniczył w szkoleniach FMEA, 5S, SPC oraz Toyota Session. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej.