INNOVATION AWARD 2017 dla Sambud-2

Blog Single

Wieczór 24 maja 2017 r. dobrze zapisze się w historii firmy Sambud-2 działającej od dwudziestu pięciu lat w branży stalowej. Podczas SAP Executive Forum 2017 flagowej konferencji SAP Polska odebraliśmy nagrodę, która została nam przyznana za wdrożenie systemu SAP. Prace wdrożeniowe rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym roku, a ta nagroda jest zwieńczeniem kilkumiesięcznej pracy i reorganizacji firmy.

W trakcie wydarzenia mogliśmy zapoznać z najnowszymi trendami IT, poznać praktyczne aplikacje służące rozwiązywaniu konkretnych problemów, z którymi boryka się świat biznesu – dodaje Krzysztof Kuklicz. To był wyjątkowy moment i uhonorowanie ciężkiej pracy towarzyszącej nam od minionego roku, kiedy to zapadła decyzja o podwyższeniu innowacyjności firmy, czego efektem miała być sprawniejsza i bardziej kompleksowa obsługa klienta, wydajniejsze planowanie procesów, czy wreszcie poprawa działalności operacyjnej.

Sambud-2 został uhonorowany za najlepsze wdrożenia systemów SAP oraz innowacyjne rozwiązania IT i wykazanie się wyjątkowym podejściem do nowych technologii, w wymierny sposób zmieniając swój biznes w erze cyfrowej ekonomii. Ta wyjątkowa współpraca, oparta na wzajemnym zrozumieniu i profesjonalizmie pozwoliła na wprowadzenie nowej jakości wdrożeń systemów IT, których zadaniem ma być odpowiednie wsparcie w procesach decyzyjnych. Za wdrożenie systemu SAP w Sambud-2 jest odpowiedzialna firma Supremis jeden z wiodących i największych Partnerów SAP w zakresie produktu SAP Business One w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.